Články

Prečo je odličovanie pleti dôležité?

Všetky vieme ako byť očarujúce. Stačí sa starať správne o svoju pleť. Akýkoľvek zázračný krém či gél je však zbytočný, ak si svoju tvár a dekolt každý deň poctivo neodlíčime. Keď nie je pleť správne vyčistená, nedokáže vstrebať účinné látky ošetrujúcich prípravkov. Pre zdravie a krásu pleti je skrátka najdôležitejšie, aby bola čistá a svieža. Viete, že každodenným dôkladným čistením pleti môžete výrazne znížiť počet vrások v budúcnosti? Pripravili sme pre vás prehľad odličovacích tampónov.

Viac

Už si niekedy počula o „Primeroskách“?

Židovský obchodník Gustav Schwarzwald založil v Prahe v roku 1909 značku Primeros ako vôbec prvú firmu vyrábajúcu „pánsku ochranu.“ Na svoju dobu mal progresívnu zásielkovú službu s doručením až do domu. A išlo mu to dobre – „ochrana“ z prírodnej gumy pod značkou Primeros sa vtedy predávala nielen v celej rakúsko-uhorskej monarchii, ale aj v Paríži, Londýne a Chicagu. Odvtedy sa názov Primerosky používa ako všeobecný výraz pre kondómy.

Viac

Skočte si po jedno euro!

Ahojte, stojednotkári.

Leto je za dverami, kto sa teší spolu s nami? 🙂 Čas dovoleniek a iných letných radovánok je takmer tu, prečo si nespríjemniť čakanie našou už kultovou akciou “Skočte si po jedno euro”? Klokan je pripravený, ako ste na tom vy?

Viac