Blog

Prvá bieliaca pasta z drogérie s reálne viditeľným výsledkom

Prvá bieliaca pasta z drogérie s reálne viditeľným výsledkom

Voči bieliacim pastám mám fakt veľký rešpekt. Jednak ma strašne lákajú, pretože povedzme si pravdu, kto by nechcel mať belšie zuby? Ale jednak mám z nich rešpekt, pretože moje citlivé zuby toho veľmi málo znesú. Mojimi rukami prejdú aspoň dve mesačne, ale väčšinu z nich musím po prvom použití posunúť ďalej, pretože tú bolesť zubov si neviete a nechcete predstaviť. Dnes vám však prinášam jeden veľký špeciál, ktorý používam už viac ako mesiac a predstavte si – zuby ma nebolia a sú reálne belšie.

Viac

Zubná pasta meridol® PARODONT EXPERT

Krásne zdravé zuby, ďasná, svieži dych. To všetko sú priania nejdeného z nás. No nájsť pre seba tú správnu zubnú pastu nie je vždy jednoduché. Na trhu je ich naozaj mnoho a hádam nebudem klamať, ak poviem, že sa predbiehajú v tom, ktorá z nich bude tou vašou naj. Jednou z nich môže byť práve zubná pasta meridol® PARODONT EXPERT.

Viac

Sprchový pôžitok s Palmolive Gourmet

Keď som robila koncom roka video o mojich top obľúbencoch za rok 2016 vedela som, že mi tam nejaký výrobok chýba. Poznáte to, taký ten hlodavý hlas niekde v pozadí, ktorý vám niečo našepkáva ale nie dosť zreteľne na to, aby ste vedeli dôjsť na to čo. A presne tento hlas som mala v hlave niekoľko týždňov, keď som plánovala to video. Na moju smolu hlas som neskôr identifikovala, ale to už boli obľúbenci dávno natočený a publikovaný. A o tom, čo v nich chýbalo si prečítate dnes 🙂 A ešte aj v poriadnej edícii, pretože mám doma skoro celú zbierku. Tak teda ešte raz a dodatočne – TOP výrobkom 2016 jednoznačne a bez pochýb boli aj Palmolive krémové sprchové gély.

Viac

Palmolive Gourmet – nová kolekcia sprchových krémov

Sprchových gélov máme dnes na trhu naozaj dosť, až je ťažké si medzi nimi vybrať. Krémové, gélové, svieže citrusové alebo cukríkovo sladké, lacnejšie, ale i drahšie. Výber je naozaj obrovský. No ak sa stále neviete rozhodnúť, možno vás očarí práve táto nová kolekcia sprchových krémov Palmolive Gourmet.

Viac

Tajné drogériové zákutia

Neviem, či som to spomínala, ale s manželom sa veľmi radi prechádzame. Keďže bývame blízko centra, auto necháme radšej zaparkované v garáži a do mesta sa radi prejdeme. Na pol ceste máme na Karadžičovej 101 drogérie, kde z času na čas rada zájdem a popozerám si sortiment, ktorý inde nemajú.

Viac