101 Magazín

Emiloni prešli skúškou a uzreli svetlo sveta!#emiloni

Čítať ďalej
Emiloni prešli skúškou a uzreli svetlo sveta!

Adela Vinczeová novou tvárou farieb na vlasy Color Naturals od Garnier

Objav tajomstvo krásy jej kaderí
Značka Garnier je pyšná, že do svojej rodiny ambasádoriek môže privítať talentovanú slovenskú moderátorku Adelu Vinczeovú, ktorá sa objaví po boku existujúcej tváre farieb na vlasy Color Naturals, českej herečky a moderátorky Terezy Kostkovej. Obe dámy spája jedinečný charakter a šarm, ktorý dokonale reprezentuje filozofiu značky Garnier.

Adela Vinczeová, rodená Banášová, je úspešná slovenská moderátorka, ktorá svoj talent predvádza v mnohých televíznych a rádiových reláciách. Začiatky Adelinej kariéry sú spojené s jej pôsobením vo FUN rádiu, rovnako ako napríklad v humoristickej relácii televízie Markíza, Sedem s.r.o. V súčasnej dobe ju môžeme vidieť napríklad v úlohe moderátorky filmovej ankety Český lev a v priebehu roka sa chystá na niekoľko zastávok v rámci Ona a On Tour spoločne so spevákom Richardom Müllerom. V marci tohto roku si Adela prevzala svoje už pätnáste ocenenie v rámci ankety osobností televíznej obrazovky OTO.

Farby na vlasy Color Naturals od Garnier
Obľúbené dlhotrvajúce farby na vlasy ponúkajú zloženie obohatené o prírodný olivový olej, ktorý sa intenzívne stará o tvoje vlasy, a krémovú textúru, vďaka ktorej je domáce farbenie vlasov potešením. Farby si obľubu u žien získali aj vďaka schopnosti perfektne kryť šediny. Okrem farbiacej zložky a oxidačného činidla obsahuje balenie aj záverečnú starostlivosť so zmesou vyživujúcich olejov – olivového, avokádového a karité pre hodvábne jemné a vyživené kadere.
Celý rad je tvorený niekoľkými desiatkami rôznych odtieňov, od tých najsvetlejších, cez rôzne varianty hnedej až po ultra čiernu. Ak chceš dosiahnuť rovnaký farebný výsledok sýtej blond ako práve Adela, vyskúšaj farbu Color Naturals v odtieni 10.0. Ultra blond.

Najčítanejšie články

Equilibra – talianska kozmetika s 30-ročnou tradíciou

Equilibra – talianska kozmetika s 30-ročnou tradíciou

Čítať viac
BEAUTY SALOON #2: Prirodzené vlny

BEAUTY SALOON #2: Prirodzené vlny

Čítať viac
Hraj s o.b.® o fitness náramok Garmin

Hraj s o.b.® o fitness náramok Garmin

Čítať viac

Zobraziť všetky články